Loading...
Category
Brands
QUALIFICATIONS
Price Ranges
-
Listing

G50+ Kahve Değirmeni  

Nostaljik muadillerine oranla daha fonksiyonel hale getirilen ve istediğiniz oranlarda öğütme sağlayan Molent G50+ Kahve Değirmeni ile tanışmadıysanız sizleri buraya alalım. Otomasyon sistemlerle öğütülen ve aromalarını kaybetmiş kahvelere maruz kalmadan manuel şekilde ve istediğiniz ebatlarda kahve öğütmeniz için üretilen G50+ ürünümüz kahvenin enfes kokusunu ortaya çıkardığı için harika bir içim deneyimi sunuyor. 
 

Molent G50+ El Değirmeni Fiyatı

3. Nesil kahve satışlarının yaygınlaşmasıyla günümüzde tekrar popüler hale gelen kahve değirmenlerine taze bir soluk kazandıran Molent G50+ El Değirmeni Fiyatı ve tasarımıyla da kendinden söz ettiriyor. Uluslararası standartlarda üretilen ve yerli bir üretim olan el değirmenimiz, tüm değirmenlerin pahalı olduğu algısını da yıkmak için gönüllü. Kendi atölyemizde imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerde özel alaşımlı paslanmaz çelik bıçaklar, mikro paslanmaz bilyeli rulman, geniş hazne gibi özelliklerle ihtiyacınızı tam olarak kavrayan detaylar göze çarpıyor. Rulman yataklarını ve doğrama bıçaklarını sağlam bir mekanizmayla merkezde tutacak yekpare alüminyum gövdeyle öne çıkan G50+, hedeflediğiniz tutarlı öğütmeyi sizlere sunuyor. Kavanoz kısmındaki özel imalatımız olan polipropilen vida plastiği sayesinde tıngırdama, sarsılma ya da kavanozun zarar görmesi gibi olumsuzlarla da uğraşmıyorsunuz. 
 

G50+ Değirmen Özellikleri

Konik bıçaklardaki 16 adet nokta ve krom malzemeden üretilen 2 bilye sayesinde değirmenin adımları sayılabilir hale getirilmiştir. Bu şekilde ayar mekanizmasının tam bir turunda 16 adım bulunmaktadır ve her bir adım 0,07 mm hassasiyetinde konik bıçağı hareket ettirmektedir. Gövdenin üst çapı ise haznenin içine girebilecek şekilde tasarlanmıştır; öğütme sonrası ters çevrilerek rahatça boşaltma yapılabilmektedir. Rahat kavranabilen ve konforlu bir tutuş sağlayan değirmen kolumuz ise kubbeli, rahat kavranabilen ahşap topuza sahip. 2 yıllık garantisi ile sunulan Molent Tools G50+ değirmen ek ücretler ödemeden ideal kahveye ulaşmanızı sağlıyor.  

Tasarımsal anlamda kahve köşenizde estetik bir dekor olarak da yer alan G50+ Değirmen, gıda ile temas edebilir kaplamaya sahip alüminyum gövde ve masif ahşap topuzuyla el yormayan bir kullanım vadediyor. Dayanıklı aksamlar sayesinde Türk kahvesi, espresso, moka pot, aeropress, delter press, filter-brew, French press demlemelerinizi basit adımlarla öğütebilmeniz mümkün.

 
Loading...