Kredi kartı ile ödeme yapmanız halinde değişen bir şey olmamaktadır. İade sürecinin tamamlanması ve iade yapılan ürünün tarafımıza ulaşması halinde 15 iş günü içerisinde geri ödeme tarafınıza yapılacaktır. 
You can become a member by clicking on the 'My Account' button at the top of our site, adding the information about yourself that appears with the new membership option, and creating your password.
By clicking on the My Account button at the top of our site, you can create a new password with the password reset link in the e-mail sent to you from www.molenttools.com if you click the Forgot Password option and write your e-mail address that you registered to our site.
Some of our campaigns applied on our site are limited on membership, you cannot benefit from these advantages in your purchases without membership.

In addition, we inform our members via e-mail and sms to be aware of all the advantages applied on www.molenttools.com.

Apart from the campaign issues, if you become a member of our site and create an account, you will be able to easily check your orders from my account section. We recommend you to become a member to benefit more easily from services such as order tracking cargo tracking. 
Of course, you can shop without being a member. However, you will not be able to benefit from the advantages exclusive to our members. If you wish, you can start your membership by saving and confirming the information you entered after completing your shopping without membership.
Kişisel bilgilerinizi koruma ve katı bir gizlilik esası uygulama prensibine bağlıyız. Kişisel bilgilerinizi, işlemlerinizi etkin bir biçimde gerçekleştirmek için ve size daha kişiselleşmiş bir internet tecrübesi yaşatabilmek için alıyoruz. Bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz. Bir hesap açmış veya bültenimize üye olmuş iseniz zaman zaman size bültenin çıkış tarihleri, yeni ürünler vs. ile ilgili mail atabiliriz. Eğer, bu mailleri almak istemiyorsanız mailin altındaki aboneliği kaldır linkini tıklamanız yeterlidir. Bu linki tıkladığınız takdirde www.molenttools.com size daha fazla bilgilendirme maili göndermez.
 
Tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği bulunmaktadır.
Maalesef, şuan ki kullanımımızda mevcut değil. 
Siparişiniz onaylandıktan sonra 3 iş gününde kargoya verilir. 

Not:Sipariş sonrası üretilen ürünler için bu süre farklılık gösterebilmektedir.
Ürününüz Yurtiçi Kargo Tarafından elinize ulaşır.
 
250 ₺ üzeri ücretsiz kargo uygulanır. 255 ₺ altı sepet toplamında 14.9 ₺ kargo ücreti alınmaktadır.
 
Sepetinizde duran ve ödemesi tamamlanmamış siparişlerinize ürün ilavesi yapabilirsiniz. Siparişi tamamlanmış ürünlerinizi en hızlı şekilde tarafınıza ulaştırabilmek için kargo entegrasyonu ile çalışmaktayız. Siparişinizin ödemesi yapıldığı anda kargo gönderi kodu oluştuğundan bu aşamadan sonra ilave yapmak mümkün olamamaktadır.
 
https://molent.agesoft.com.tr/hesabim/siparis-takip adresten takip edebilirsiniz.
Lütfen siparişinizi kargo görevlisi yanınızdayken açın. 

Paketiniz eksik, hatalı veya hasarlı ise;

* Kargoyu teslim almayın.
*Kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturun.
*Ürünü/koliyi bu tutanak ve fatura ile birlikte bize  geri gönderin.
*Durumla ilgili aşağıdaki iletişim kanallarından bizimle irtibata geçin.
 
Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizi üyelik ile yapmanız durumunda; web sitemiz üzerinde hesabım kısmından iptal edebilirsiniz.

Eğer üyeliksiz olarak sipariş verdiyseniz; ……. Destek hattımızdan ya da ……… mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kargolanmış siparişlerin sayfa üzerinden iptali mümkün olmamaktadır. Bu durumda hesabım kısmında iade bölümündeki süreci takip etmenizi rica ederiz.
 
Herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmadığınız ürünü teslimatı takip eden 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

.... Kargo aracılığıyla ve alıcı ödemeli olması şartı ile .... gönderi kodunu ileterek iade sürecinizi başlatabilirsiniz. (kimi firmada değişebiliyor)

İadesi veya değişimi yapılacak ürünlerin eksiksiz, hasarsız, kullanılmamış, yıkanmamış halde gönderilmesi çok önemlidir.
 
Firma kaynaklı olan hatalar (yanlış ürün gönderimi, farklı beden gönderimi, hasarlı/defolu ürün gönderimi vb.) dışındaki değişim istekleriniz için (beden değişimi, farklı renk tercihi vb.) ürünü .... Kargo aracılığıyla ..... kodunu bildirerek ve gönderici ödemeli olarak tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Kullanıcı kaynaklı tüm değişimlerde tüm kargo ücretleri müşterilerimize aittir.
 
Loading...