HEMEN ŞİMDİ 60 GÜN DENEYİN!
*Memnun kalmazsanız koşulsuz para iadesi
cunkuonaguveniyoruz
Nitelikli kahve yolculuğundaki zorluklarının bilincindeyiz. Gerek ekonomik gerekse demleme yöntemlerinde tüm koşulların ve doğru ekipmanların sağlanması için gereken zaman ihtiyacını biliyoruz.
60
sixtyday
Kahve çekirdeği, suyun PH oranı, filtre kağıdı, öğütülen click aralığı, değirmen farklılıkları ve değirmeni doğru kullanma, çekirdek gramajları, uygulanan bar/basınç, suyun derecesi, demleme süreleri ve yöntemler gibi yepyeni bir dünya ile tanıştığınıza göre artık kaliteli bir değirmen arayışındasınız.
Tamamen bu topraklarda üretilen Molent’in yüksek kalitesine inanıyoruz. Bu karmaşık ve keyifli nitelikli kahve demleme yolculuğunda tüm koşulları deneyip değirmen öğütümünden memnun olmadığınız taktirde ürünü iade alıyoruz.

Ürün iadesi veya değiştirme işlemleri için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren tüm koşullardan emin olmak için minimum 45 gün mümkünse 60 gün boyunca tamamen ürünü deneyimlemenizdir. 45.günden 60.güne kadar olan süre zarfında ürünü iade etmek isterseniz bize talebinizi Ürün İadesi sayfasını kullanarak veya müşteri hizmetleri 0850 242 03 40 WhatsApparacılığıyla bize iletmeniz gereklidir.

İade etmek istediğiniz değirmenlerimiz için herhangi bir sebep belirtmek zorunda değilsiniz. Fakat vereceğiniz geri bildirimler ürünlerimizi geliştirme açısından önemli bir role sahiptir.İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile sizinle bir kod paylaşacağız ve ürünü bu kod ile ücretsiz bir şekilde bize gönderebilirsiniz.

Ürününüz bize ulaştıktan sonra gerekli kontrolleri sağlayıp, 7 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

 • Molent olarak üretilen ürünlerin kalitesine ve öğütüm gücüne sonsuz güveniyoruz. Nitelikli kahve yolculuğunun ekonomik olarak sizleri zorladığının bilincindeyiz. Tüm süreci deneyimledikten sonra Molent değirmenin ideal kahvenize ulaşma koşullarının önüne geçtiğine inanıyorsanız gönül rahatlığı ile ürünü iade edebilirsiniz.
 • İade etmek istediğiniz değirmenin formunun bozulmaması, değirmen üzerinde herhangi bir kalıcı çizik, leke, kesik, yanık olmaması gerekmektedir.
 • İade etmek istediğiniz ürün ile ilgili Ürün İade Formumuzu eksiksiz olarak doldurmanız veya [email protected] veya 0850 242 03 40 WhatsApp aracılığıyla bize iletmeniz gereklidir.
 • İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır.
 • Eğer bir kampanya kapsamında promosyon bir ürün hediye edildiyse iade edilen ürünle birlikte hediye ürün/ürünlerin geri gönderilmesi gerekmektedir.
 • Ürün kutusunun tekrar özenlice paketlenmesi müşterinin sorumluluğundadır. Ürünü size teslim ettiğimiz gibi tam kutu içeriğiyle bize ulaştırmalısınız. Kutunun ve kutu içeriğinin kargo taşımasında hasar almaması için dış kutuya ayrıca koyurucu (patpat poşet gibi) paket yapılmasını tavsiye ederiz.
 • İade politikasında satın almış olduğunuz tarihteki fatura tutarınız hesaplanmaktadır.
 • Kişiye özel yapılan, özelleştirilen yazı logo gibi araçlar ile tasarlanan el değirmenleri 60 gün deneme süresi kapsamında değildir. İade edilemez.
 • Pazaryerlerinden verilen siparişler, bayii, diğer internet siteri, yurtdışı siparişleri, ürünlerimizin satışını yapan diğer parakende firmalarından satın alınan ürünler 60 gün deneme süresi kapsamında değildir. Bu kapsamda iade edilemez.
 • Yalnızca www.molenttools.com online sitemiz üzerinden verilen siparişlerde 60 gün deneme iade politası uygulanmaktadır.
 • Molent G50+ Kahve Değirmeni ürünlerinin tüm renkleri  60 gün deneme iade politikası kapsamındadır (Kişiye özel hazırlanan, isim yazılan ürünler hariçtir). Online sitemizde satışı bulunan diğer ürünler bu kapsamda değildir.
 • İade olarak gönderdiğiniz ürün kargo firmasından tarafımıza ulaştığında teknik ekibimiz inceleme yapıp size bilgi verecektir. Ulaşan ürünün hasarlı, çizik, eksik, yanık gibi kusurlu olması halinde MolentTools firması bu ürünü iade almama hakkına sahiptir.

MolentTools’un her zaman önceliği müşterilerinin ürününden memnun kalmasıdır. Müşterilerimiz ürünlerimizden memnun kalmadığı taktirde koşulsuz olarak iade edebilir. MolentTools bu konuda kesinlikle hiç bir zorluk çıkartmaz.

MolentTools iade edilen değirmenleri sterilize ederek mağaza ve kafe teşhirlerinde, fotoğraf çekimlerinde, fuarlarda, festivallerde, yerel sosyal sorumluluk projelerinde kullanır tekrar satılmaz.

Loading...