Molent Wood 01 Tamper - Transparan Kırmızı

 

Molent Wood 01 Tamper - Transparan Kırmızı Hakkında:

 

Amatör ya da profesyonel anlamda olması fark etmez, eğer bir kahve tutkunuysanız ideal kıvamlı kahveye ulaşabilmek için bir takım teknik ekipmana ihtiyaç duyarsınız. İşte bu ekipmanlardan birisi ise tamper elemanı. Öğütülmüş kahvenizi istenilen oranda homojen bir şekilde sıkıştıran Molent Kahve Tamperi Çeşitleri kahvenin kokusunu ve aromasını saklamak için etkili bir yardımcı. Uluslararası standartlarda ürettiğimiz Molent Tamper ise kendi kahve gurmeliğinizi yapmanız için iddialı bir aday.

Uluslararası standartlarda ve nitelikli materyalle üretilen Molent Wood 01 Tamper - Transparan Kırmızı ürünümüz tüm kahve sıkıştırma işlemlerinizi başarıyla yerine getiriyor. Masif ahşap gövdesiyle sağlıklı bir kullanıma imza atan bu özel yardımcı, nitelikli çelik malzemesi ve konforlu bir tutuşa sahip özel tasarımıyla istediğiniz kıvamı yakalamanızı sağlıyor. Dilerseniz tamperinizin göz önünde durmasını ve onu estetik bir dekor olarak sergilemenizi sağlayan tamper standımızı da kategorilerimiz arasında inceleyebilirsiniz. 

*Renkler ağacın yapısına göre değişkenlik gösterebilir.

 

Özellikler:

Malzemeler : Paslanmaz Çelik (316),Sap - Masif Ahşap

Ağaç Koruyucu: Doğal Renklendirici 

Ağırlık: 435 Gr

Çap Toleransı:  ± 0,03 MM

Paketleme : Kese Koruyucu Sert Karton

 

Which cargo company do you use?
- Your product is delivered to you via Yurtiçi Kargo.

When is my product sent by cargo?
- Your order is sent by cargo within 3 working days after your order is confirmed  . 
Note: This period may differ for the products produced after the order.

What is the delivery date?
- Deliveries are made within the working hours on weekdays and before noon on Saturdays. No delivery is made on official holidays and Sundays.

 
Loading...