MLNT500 Kodu ile 500 TL indirim
G50
Prestij sahibi tasarımıyla çok estetik, ideal öğütümleri sayesinde
oldukça fonksiyonel:
G50+ Kahve Değirmeni
MLNT200 Kodu ile 200 TL indirim
POCKET
O, çadırda, karavanda, evde, ofiste ve
hayal edebileceğin her yerde seninle olmaya hazır!

Kahve Değirmeni

O, kahveyi ideal ebatlarda öğütmeye yarayan özel bir el aleti… Nostaljik bir değer olarak akıllarda kalmış olan Kahve Değirmeni, 3. nesil kahve satışlarının yaygınlaşmasıyla günümüzde tekrar popüler hale geldi. Kahveyi öğüterek taptaze şekilde demlemenize ya da pişirmenize olanak veren bu değirmenler, kahvenin enfes kokusunu ortaya çıkardığı için harika bir içim deneyimi sunmakta. Değirmenler sayesinde, önceden öğütülmüş ve kokusunu kaybetmiş paketli kahvelerle muhatap olmak zorunda değilsiniz. Hatta sentetik aromalarla kokuları zenginleştirilmiş kahvelerin zararlı içeriklerine maruz kalmadan, saf haldeki kahvenizi tüketmeniz de mümkün.  
 

Kahve Değirmeninin Özellikleri

İyi bir kahve değirmeni, tüm kahve çeşitlerine cevap verecek nitelikte olmalı. Kahve çekirdeklerini irili ufaklı yapılarda değil, homojen parçacıklar şeklinde öğütmeli. Tüm bu özellikler için ise kaliteli ve sağlam materyallerde üretilen iyi bir değirmen seçmek gerek. Bizler, Molent Tools olarak, kahvenizi sağlıklı ve en temiz şekilde öğüten kahve El Değirmeni seçeneklerini sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yerli ham maddelerle kendi atölyemizde imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerde uluslararası standartları baz almaktayız.  Özel alaşımlı paslanmaz çelik bıçaklar, mikro paslanmaz bilyeli rulman, geniş hazne gibi özelliklerle ihtiyacınızı tam olarak kavrayan el değirmenleri, espresso, Türk kahvesi, moka pot, aeropress, delter press, filter-brew, French press öğütmelerinizi kolayca ve basit adımlarla yapmanızı mümkün kılıyor. Masif ahşap ya da alüminyum gövdeli değirmen çeşitlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. En ideal öğütümleriniz ve kullanım koşullarınız için Molent G50+ ve Molent Pocket el değirmenleri arasından en uygun seçeneği satın alabilirsiniz.  
 

Kahve Değirmeni Fiyatları

El değirmenlerimiz sadece işlevsel değil, ayrıca çok da estetik!  Yaşam alanlarınızda bir bölgeyi kahve köşesi yaparken, kahve ekipmanlarınıza da özel bir saha ayırabilirsiniz. Molent Tools, imalatını yaptığı ürünlerde sadece işlevselliği değil estetik tasarımları da sizlere sunuyor; bunun için kahve ekipmanlarınızı özel bir dekor olarak kahve köşenizde sergilemeniz mümkün. Kahve tutkunları için hazırlanan özel kahve ekipmanları, prestijli tasarımlarıyla ve uygun fiyatlarıyla kahve keyfinize seviye atlatmak için şimdi satışta.  
 
Loading...